Alidya

ALIDYA cilt düzensizliklerinin tedavi ve iyileştirilmesine yardımı olmak amacıyla, selülit alanındaki araştırmaların sonucunda bulunmuş, enjekte edilerek uygulanan bir üründür. ALIDYA, yağ hücrelerinin büyümesine sebep olan toksik maddelerin ( Demir ve Hemosiderin ) birikmesinin engellenmesi ve selülitin azalmasına yardımcı olmak için uygulanmaktadır.

FDA onaylı güvenilir bir ürün olan ALIDYA’da seans sayısı, problemin genişliği, göründüğü bölge ve selülitin derecesine bağlıdır. Gözle görünür sonuçların elde edilmesi için ortalama olarak 7-12 tedavi seans önerilmektedir.

ALIDYA yağ dokusu tabakasındaki değişikliklerden meydana tedavisi olarak 1-2 seans daha tekrarlanması gerekebilir. gelen, cilt düzensizliklerinin tedavi ve iyileştirilmesini sağlayan, selülit alanındaki en son araştırmaların sonucunda bulunmuş, enjekte edilen bir üründür. Etkisi, selülitin patojenik karakterinin demir toksikliğine bağlı olduğunu savunan yeni bir hipoteze dayanır. ALIDYA ‘nın yepyeni sentezi, yağ hücrelerinin büyümesine sebep olan toksik maddelerin (demir ve hemosiderin) birikmesini gidererek, selülitin azalmasını sağlar.

Seans sayısı, problemin genişliği, göründüğü bölge ve selülitin derecesine bağlıdır. Gözle görünür sonuçların elde edilmesi için ortalama olarak 7-12 tedavi seansı gereklidir.

ALIDYA yağ dokusu tabakasındaki değişikliklerden meydana tedavisi olarak 1-2 seans daha tekrarlanması gerekebilir.

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Randevu için Formu Doldurun

Aplus Estetik Merkezine verdiğim tüm bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması
hakkında ki kanun ve Aplus Üyelik Hüküm, koşulları kapsamı ve sınırları çerçevesinde kullanılmasına onay veriyorum.


ALİDYA SELÜLİT GİDERİCİ

SIK SORULAN SORULAR

1Alidya tedavisi ile selülitlerim gider mi?
Evet, Alidya selülit tedavisinde etkili bir yöntemdir.
2Alidya selülit tedavisi kaç seanstır
7 ile 12 seansta selülitlerden kurtulabilirsiniz.
3Alidya tedavisi
Evet, Alidya selülit tedavisinde etkili bir yöntemdir.
4Başka uygulamalar ile kombine edebilinir mi?
Evet Diyetisyen veya Uzman tavsiyesi ile diğer zayıflama uygulamaları ile kombine edilebilinir.
WhatsApp WhatsApp (Çevrimiçi)