Aquaxly

Aquaxly Nedir ?

Aquaxly, 3:6 anhidro-l-galaktoz asit sodyum içeren mikrojelatin bazlı vücutla barışık sıvı bir çözeltidir ve yağ birikimlerinin eritilmesi için hemen hemen tüm vucüda uygulanabilir. En sorunlu lokalize yağ depoları olan gıdı, kollar, göbek ve karın çevresi, dizin iç kısımları, kalça ve baldırlar, bacak araları, trochanter bölgesi, lipomlar, ensede yağ birikimleri ve erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesin için mükemmel bir çözümdür.Aqualyx ince, esnek ve özel bir kanül ile deri altı yağ dokusuna doğrudan enjekte edilir. Yağ dokusu hemen hemen hiç bir hisse sahip olmadığından ve Aqualyx ek olarak içerisinde lokal anestezik te içerdiğinden tedavi tamamen ağrısızdır. En sorunlu lokalize yağ depoları olan Gıdı, Kollar,Göbek ve Karın çevresi, Diz iç kısımları, Kalça ve Baldırlar, Bacak araları, Trochanter bölgesi, Lipomlar,Ensede yağ birikimleri ve Erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesi için mükemmel bir çözümdür. Seans sayısı arzu edilen düzeltme derecesine ,yağ birikimlerinin yaygınlığına ve yağ dokusunun özel reaksiyonlarına bağlı olarak genelde 3 hafta da bir uygulanmak üzere 1-2 seans,çok sorunlu bölgelerde ise 3 seansta bitmektedir. Bu özelliği aqualyxi inanılmaz hızlı ve kesin bir tedavi şekli yapar ayrıca güvenilirliği diğer yöntemlere göre farkını ortaya koyar. Aqualyx ince, esnek ve özel bir kanül ile deri altı yağ dokusuna doğrudan enjekte edilir. Yağ dokusu hemen hemen hiçbir hisse sahip olmadığından.

Aqulxy Diğer Uygulamalardan Farkı Nedir ?

Diğer birçok bölgesel zayıflama tedavilerinin aksine, Aquaxly tam CE,FDA onayına sahip olan tek yağ eritme yöntemidir. Aqualyx özellikle estetik tıp alanında kullanılmak üzere tasarlann, patenti alınmış Deoksikolat isimli Bitki Polimeridir. Uygulama sonrası yağ hücreleri sıvılaşarak lenf yolları kanalı ile doğal ve güvenli olarak vücuttan atılır. Standart Lipoliz enjeksiyonundan farklı uygulanan Aqualyx tedavi yöntemi ile bölgesel yağlardan tamami ile kurtulmak mümkün. Aqualyx enjeksiyonu çok özel bir teknik ile tek noktadan girilerek tüm yağ tabakasının tamamını kapsayacak şekilde uygulanir ve iğnelemeden oluşan aşırı morluk ve ağrıya neden olmaz. Neredeyse ağrısız, risksiz ve hızlı biçimde gerçekleştirilen bu uygulama Yüzde yanak, boyun ve çene altına uygulanırken, vücutta basen ve üst uyluk yağ birikimlerinde, uyluk iç kısımları, alt uyluk yağ birikimleri, erkek ve kadınlarda bel kısmı, karın, göbek, alt ve üst bel kısımları, kol ön ve arka kısımları sırttaki bölgesel yağlanmalar ve diz iç kısımlarına uygulanır. Ayrıca sellülitli bölge tedavisinde basen, bacak dışı ve diz çevresinde uygulanmaktadır. Vücudumuzun her yerinde oluşabilen yağ bezeleri yani lipomlar aynı yöntem ile tedavi edilmektedir.

Uygulama sonrası özel bakım gerektirmez.

Kişi uygulama sonrasında günlük hayatlarına devam edebilirler.

Aquaxly

gıdı-eritme-yontemi

AQUAXLY SIK SORULAN SORULAR

1Aquaxly hangi bölgelerde kullanılır. ?
En sorunlu lokalize yağ depoları olan gıdı, kollar, göbek ve karın çevresi, dizin iç kısımları, kalça ve baldırlar, bacak araları, trochanter bölgesi, lipomlar, ensede yağ birikimleri ve erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesin için mükemmel bir çözümdür.
2Kaç seans Aquazly yaptırmalıyım.?
Seans sayısı arzu edilen düzeltme derecesine ,yağ birikimlerinin yaygınlığına ve yağ dokusunun özel reaksiyonlarına bağlı olarak genelde 3 hafta da bir uygulanmak üzere 1-2 seans,çok sorunlu bölgelerde ise 3 seansta bitmektedir.
3Aquaxly işlemi güvenilir mi ?
Aquaxly tam CE,FDA onayına sahip olan tek yağ eritme yöntemidir. Bu nedenle güvenle bu işlemi yaptırabilirsiniz.
4Yağ bezesi tedavisi bu yöntemle yapılır mı?
Vücudumuzun her yerinde oluşabilen yağ bezeleri yani lipomlar aynı yöntem ile tedavi edilmektedir.

Fiyat ve Bilgi Talebi için Formu Doldurun


Aplus Estetik Merkezine verdiğim tüm bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması
hakkında ki kanun ve Aplus Üyelik Hüküm, koşulları kapsamı ve sınırları çerçevesinde kullanılmasına onay veriyorum.


WhatsApp WhatsApp (Çevrimiçi)