Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Dövme sildirmek istiyorsanız Qx Max Cihazı ile kalıcı olan dövmenizi rahatlıkla sildirebilirsiniz. Doktorumuz tarafından uygulanan işlemi gönül rahtlığı ile polikliniğimizde yaptırabilirsiniz. QX MAX - Çok çeşitli Estetik ve Dermatolojik İşlemlerlerde kullanılan çok yönlü bir cihazdır. Sadece doktor tarafından kullanılmalıdır. Her türlü boya ile yapılmış dövemelerin siilinmesi işleminde en çok tercih edilen cihazlar arasındadır. MOR ve TURUNCU dövme mürekkepleri için,  SKY BLUE dövme rekkepleri için 585 nm boya,  YEŞİL dövme mürekkepleri için 650 nm boya derecelerindeki tüm dövmelerde etkilidir.

Q-Switched lazerler, karmaşık ve çok renkli dövmelerden etkili şekilde kurtulmak için ideal araçlardır. Frekans ikiye katlanan KTP'li çok dalga boylu, Q-Switched lazer sistemleri, tedaviye özgü pigmentler tarafından seçici olarak absorbe edilecek cildin üst tabakalarından zararsız bir şekilde geçen çok kısa yoğun ışık darbeleri üretebilir.

Maksimum Verimlilik için En Yüksek Enerji

Fotona'nın Q-Switched lazer teknolojisi, birçok dövmenin çıkarılmasında etkili olan yüksek enerjili nanosaniye darbeleri üretir. Çok yüksek enerjide daha büyük spot boyutları kullanılarak daha derin pigmentli yapılara ulaşılabilir ve çıkarılabilir ve tek seansta lazer tedavisi etkinliği ve etkinliği önemli ölçüde arttırılır.

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dövme Sildirme

DÖVME SİLDİRME SIK SORULAN SORULAR

1Dövme sildirme de cildin yanması vb. sorunlar yaşanır mı?
Dövme sildirme işlemi doğru cihaz ile doktor tarafından yapılırsa bu tür sorunlar yaşamazsınız.
2Mesela 10 cm’lik bir dövme için kaç seans gerekir?
Dövme boyutu seans sayısını değil süresini ve maliyetini etkiliyor. Şöyle ki: Küçük bir dövmenin seans süresi 10 dakika iken büyük boyuttaki dövmede uygulama 40-50 dakika sürebilir. Ama her iki durumda da ortalama dört seansta başarı sağlanır.
3Renkli dövme silinir mi?
Dövmenin siyah olması başarı oranını artırıyor. Renklilerde iz kalabiliyor; kırmızı, sarı ve yeşil renk boyayı lazerle etkileme gücümüz az.
4İşlemi kim yapıyor.?
Dövme silme işlemini Estetik doktorumuz yapmaktadır.

Randevu için Formu Doldurun

[contact-form-7 404 "Not Found"]

APLUS ESTETİK MARKALARIMIZ


APLUS ESTETİK BLOG

WhatsApp WhatsApp (Çevrimiçi)