Gençlik Aşısı (Bio-Expander)

Gençlik Aşısı (Bio-Expander) Nedir ? Ciltte doku yenilemesi sağlayan çoğunlukla cerrahi operasyonlardan çekinenlerin tercih ettiği bir uygulama olup, cilt altına kolaylıkla yerleşerek deforme olan dokuları destekleyen, hacim kazandıran, doğal bir görüntü veren bir uygulamadır. Yüz seklinin dengeli volümetrik yapılandırılmasında bir yenilik olan Bio Expander; cilt altında kolaylıkla yerleşerek zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları desteklip, hacim kazandırmaktadır. Sonuçtanatürel bir görüntü elde edilmektedir.. Üstelik cildiniz asla bir operasyon izi taşımadan gerçekleşmektedir.Gençlik Aşısı (Bio -Expander), protein ve nükleik asit içermeyen, düz ve çapraz bağlara bir arada sahip olan bir üründur. Yanak boşlukları, alın kenarları, göz çevresi çukuru ve çene ovalinin yanı sıra dekolte, el üstleri ve alına volümetrik etki oluşturan ideal bir uygulamadır. Konsantre içeriğinden dolayı da tüm konsantre ürünler gibi çok daha az miktarda kullanılarak aynı etki, daha naturel bir görüntü oluşturularak gerçekleştirlebilmektedir.2 formüllü hyaluronik asittir. Hem volüm içeren çapraz bağlı hyaluronic asit, hem de cilde su ve nem veren saf hyaluronic asit içerir. İçeriğinde protein ve nükleik asit içermediği için, diğer dolgulardan farklı olarak organik bir üründür. Sık tercih edime sebebi de budur! Bu formülü içeren tek ürün; piyasada İdea firmasının Bioexpander gençlik aşısıdır.

PRP Maddesi Nasıl Elde Edilir? Kişiden alınan 10cc gibi az bir miktar kan tüp içerisinde santrifüj cihazına yerleştirilir. Santrifüj cihazının görevi bizim için önemli olan PRP ve PPP plazmalarını ayrıştırabilmektir. 3000 devir hızında 8 dakika boyunca santrifüj edilen kan ayrıştırılmış olur. Bu ayrışma sonucu santrifüj cihazından alınan kan hücreleri mezoterapi ve napaj yöntemleri kullanılarak hasarlı bölgeye hekim tarafından uygulanır.

Gençlik Aşısı (Bio-Expander) Cilt Yaşlanmasına Engellenebilir Mi? Yaşlılık dediğimiz süreçle bağlantılı olan kısım; cildi nemli, gergin, parlak tutan ve bağ dokularımızda mevcut hyalüronik asitin 20-30’lu yaşlarda azalmasıyla direkt ilgilidir. Nemli olmayan, direnci zayıflayan cilt matlaşır, kırışır ve sarkar. Yanaklar yer yer çöker, hatta dudaklar incelir. Lazer esaslı birçok tedavi yöntemi oluşmuş sorunların etkisini hafifletmek içindir. Henüz bu sorunlar oluşmadan yaşlanma sürecini geciktirmek içinse IAL sistem ve daha ileri bir versiyonu olan Bio Expander’dan yararlanabilirsiniz. 25’li yaşlardan itibaren cilde nem, parlaklık kazandıran sarkmaları önleyen hücreler azalır. Bunları kırışıklık ve çökmeler görülmeden yerine koyarsak yaşlanma sürecini yavaşlatmış oluruz.Gençlik Aşısı (Bio -Expander) bu amaca hizmet eden en son yeniliklerden biridir.

Gençlik Aşısı (Bio -Expander) Yüz Bölgesinin Hangi Bölgelere Uygulanır? Yüzün yukarıya yapılandırılmasını sağlayan elmacık kemikleri etrafında volüm kaybı ve göz altından aşağıya doğru torbalanma oluşur. Bu da,yüzü aşağıya sarkıtır. Bu bölgelerdeki hacim kaybı,yüzü aşağıya sarkıtır ve yüz ifadesini asık ve yorgun gösterir! Bu hasta grubunda, gençlik aşısının bioexpander formunu kullanılır.

Gençlik Aşısı (Bio -Expander)Kalıcılık Süresi ? Kalıcılık Süresi hacim etkisi 6-8 ay, ciltte parlaklık, hidrasyon, elastikiyeti arttırma desteği; 12 ay sürer.

Gençlik Aşısı (Bio-Expander)

genclik-asisi

GENÇLİK AŞISI SIK SORULAN SORULAR

1Gençlik Aşısı (Bio -Expander) yüz bölgesinin hangi bölgelere uygulanır?
Yüzün yukarıya yapılandırılmasını sağlayan elmacık kemikleri etrafında volüm kaybı ve göz altından aşağıya doğru torbalanma oluşur. Bu da,yüzü aşağıya sarkıtır. Bu bölgelerdeki hacim kaybı,yüzü aşağıya sarkıtır ve yüz ifadesini asık ve yorgun gösterir! Bu hasta grubunda, gençlik aşısının bioexpander formunu kullanılır.
2Gençlik Aşısı (Bio -Expander) kalıcılık süresi ?
Kalıcılık Süresi hacim etkisi 6-8 ay, ciltte parlaklık, hidrasyon, elastikiyeti arttırma desteği; 12 ay sürer.
3Bio -Expander de kullanılan PRP maddesi nasıl elde edilir?
Kişiden alınan 10cc gibi az bir miktar kan tüp içerisinde santrifüj cihazına yerleştirilir. 3000 devir hızında 8 dakika boyunca santrifüj edilen kan ayrıştırılmış olur PRP elde edilir.
4Gençlik Aşısı (Bio -Expander) ne işe yarar?
Ciltte doku yenilemesi sağlayan
Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Randevu için Formu Doldurun

Aplus Estetik Merkezine verdiğim tüm bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması
hakkında ki kanun ve Aplus Üyelik Hüküm, koşulları kapsamı ve sınırları çerçevesinde kullanılmasına onay veriyorum.


WhatsApp WhatsApp (Çevrimiçi)