El Botoxu ve Ayak Botoxu

El Botoxu ve Ayak Botoxu

El, ayak gibi özel bölgelerde gözlenen aşırı terlemeyi azaltmak için botox ile uygulama tekniği kullanılır. Burada da amaç, ter bezlerine gelen aşırı uyarıyı azaltmaktır. Kırışıklık düzeltmek amaçlı botox uygulamalarında kas içine yapılırken burada tamamen cilt altına uygulama yapılır.

Aşırı terleme (hiperhidrozis) etkilenen bireyler için sosyal bir fobi haline gelebilir. Terleme, vücudun su, tuz ve ısı dengesini sağlayan, sağlıklı insanlarda olması gereken ve kişinin kontrolünde olmayan fizyolojik bir metabolizma olayıdır. Genellikle koltuk altlarında, el ve ayakta aşırı terleme ile kendini gösterir.

Botox uygulaması ile aşırı terlemeye çözüm bulunmaktadır.

El botoxu ve Ayak botoksu ağrısız acısız bir işlemdir.

Fiyat ve Bilgi Talebi için Formu Doldurun

Aplus Estetik Merkezine verdiğim tüm bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması
hakkında ki kanun ve Aplus Üyelik Hüküm, koşulları kapsamı ve sınırları çerçevesinde kullanılmasına onay veriyorum.


BOTOX - Dolgu

DOLGU Nedir? Dolgu uygulamaları son zamanlarda artış göstermiştir. Bayanların yanında erkek hastaların da bu konuda istekli oldukları bir gerçek. Özellikle 40-50 yaş grubu erkeklerde, alt kademelerden yükselmekte olan genç kuşak ile rekabet isteği Dolgu-dolgu gibi ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerine başvuran sayısını yukarı taşıyan etkenlerden sadece biri. Cilt kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kimi daha erken kimileri ise daha geç yaşlanma belirtileri göstermektedir. Kırışıklıklar her ne kadar bakınca bir gibi görünse de oluşum şekline göre yüz mimikleriyle oluşan kırışıklıklar ve yerçekimi ve cildin sarkmasından ortaya çıkan kırışıklıklar olarak değerlendirilmektedir.

Hangi Dolgu Maddesi Daha Güvenli?: Keğer bir kırışık doldurulacak ise hyaluronik asit ve kalsiyum apatit içeren ürünler en güvenli olanlarıdır. Bunlar vücuda enjekte edildikten bir süre sonra eriyip kaybolmaktadırlar. Hastaların kalıcı dolgu maddelerinden uzak durup daha güvenli olan ve ilerde problem yaratmayan hyaluronik asit ve kalsiyum apatit içeren ürünleri, ile kırışiklarının giderilmesi yöntemini tercih etmeleridir.

Dolgu kullanım alanları: -Alın çizgileri -Kaş çatma çizgileri -Göz dış kısmındaki kazayağı çizgileri -Üst dudak üzeri kırışıklıklar -Kaş kaldırma -Burun sırtı çizgileri -Düşük ağız kenarları -Boyun kırışıklıkları -Boyun bantları -El ve koltuk altı terlemesi -Migren türü baş ağrıları -Çiğneme kası hipertrofisi

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

EL BOTOXU

el-botoxu

AYAK BOTOXU

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
WhatsApp WhatsApp (Çevrimiçi)