Soğuk lipoliz uygulamalar sonuçları, etkinliği ve acısız olması sebebiyle Türkiye’de de hızla yaygınlaşmaktadır. Az seans sayısı ile de dikkat çeken soğuk lipoliz uygulamaları, yaza hazırlık için en iyi seçenek olarak müşterilerinize sunulabilir.

Diğer uygulamalar ile de kombine olarak kullanılabilir, etkinliği ve yağların daha hızlı atılmasını sağlamak için ek uygulamalardan da fayda sağlanabilir.

  • Kesin tedavi sonucu
  • Ispatlanmis Teknoloji
  • 2 basligi ayni anda kullanma
  • Tedavi zamanından tasarruf

 

soguk-lipoliz-zayıflama

Coolshaping tedavi esnasında cryo-enerjiyi vakum ve LED teknolojisinin tedaviyi arttırıcı etkisiyle aktarır. Sistem özel olarak cilt yüzeyini korur ve cryo-enerji diğer dokulara zarar vermeden sadece yağ hücrelerini kristalize eder. Kristalize olan donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmemektedir.

Cryoli poliz yöntemi ile hızlı ve etkin bölgesel incelme zayıflama sağlanabilir. Yoğun kilolu ve yağ dokusu daha uzun süreli mevcut olan kişilerde tek seans yerine seans sayısını artırarak 2-3 seans aynı bölgeye 10-15 gün aralıklarla uygulama yapılarak sonucun daha hızlı ve etkin olması sağlanabilir. Coolshaping cryo soğuk lipoliz uygulamanın yanı sıra başlıklar içerisinde yer alan led ve lazerler ile de yağlı dokuya ekstra yağ sıvılaştırma etkisi ve cilde yakın dokuların stimulasyonunu sağlama morluk riskini azaltma gibi etkilerde sağlar.

Başıl içerisinde yer alan lazer modülleri cildin altına inerek yağ hücrelerinin zarlarındaki geçirgenliği artırarak içerideki yağın dışarı çıkmasını sağlar ve direk vücuttan atılmasını sağlar.

Coolshaping başlığını hedeflenen bölgeye yerleştirin ve cryo-cooling tedavisine yağ hücrelerini dondurmak için başlayın.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanabilir?

Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa,
Bu yağlarınızdan artık kurtulmak istiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız
İlaç ya da kimyasal madde almayı tercih etmiyor, cerrahi bir müdahaleyi hiç düşünmüyorsanız,
Böyle bir tedavi için birkaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız,

Cerrahi bir müdahale yaptırıp daha sonra günlük yaşamınıza dönmek için günlerce iyileşmeyi beklemek istemiyorsanız ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan doğal yollarla yapmak istiyorsanız sizin için uygun bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Göbek, Bel, Alt ve Üst Karın, sırt, Sütyen Askı, Bacak, Basen ve Kollara Uygulanabilmektedir. Coolshaping 360 vücudun Göbek, Yan Bölge, Sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, Sırt, Basen, Bacak gibi bölgelerde oluşan yağ birikimlerinin %40-%60 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Sistem acısız, ağrısız her seansta 2-4 cm incelme sağlamaktadır. 1 saat gibi kısa bir sürede incelme sağlayan bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz, Lazer Liposuction gibi yağ hücre sayısını azaltır, bu yüzden sonuçlar kalıcıdır.

Nasıl Uygulanmaktadır?

Soğuk Liplizin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için özel bir ped malzeme ile vücudunuz ilgili bölgesi kaplanır.

Uygulama başlığı bölgeye yaklaştırılır. Hafif bir vakum ile ilgili bölgeyi cihaz içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedaviye başlanır. İşlem sırasında yağ tabakasının bulunduğu alan soğutulur. Uygulama sırasında kişi, gazete, dergi okuyabilir, tv izleyebilir, müzik dinleyebilir.

Soğuk Lipoliz Ağrılı Bir Yöntem midir?

Tamamen Ağrısız bir yöntemdir.

Soğuk lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?

İlgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma, uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. 1-2 ay gibi kısa bir sürede, uygulama yapılan bölgede %40 ile %60 oranında bir incelme meydana gelecektir.

Kaç Seans Uygulanır?

Aynı bölgeye sadece1-3 seans uygulanmaktadır. Tek Seansta yağların %40-60 azalması sağlanmaktadır. Seansı 1 saat sürmektedir.Sonuç 3.haftadan itibaren gözle görülmeye başlar, 1,5 ayda belirginleşir.

Soğuk Lipolizin yan etkisi var mıdır?

Uygulama yapılan alanda geçici kızarıklık, belirli bir süre boyunca da uyuşukluk olacaktır.Bunların haricinde yan etkisi yoktur.

WhatsApp WhatsApp (Çevrimiçi)